Göz altı torbaları neden olur?

Göz altı torbalarının genelde genetik nedenlerle ortaya çıkan bir durum olduğunu belirten Dr. Şeyda Atabay, “Göz çevremiz yağ yastıkçıkları ile çevrilidir. Bazı durumlarda bu yağlar öne doğru yerleşir. Ve torbalanma oluşturur. Bahsine Göz Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Şeyda Atabay, gözaltı torbalarına karşı uyardı. Pasgol sitesi kullanıcılarına 7/24 hizmet vermektedir.

Göz altı torbaları neden olur?

Göz Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Şeyda Atabay, ‘Daha yaşlı ve üzgün görünüme neden olan bu durum bazen cilt fazlalığı ile birlikte olmaktadır. Bu şikayet ile başvuran hastamızda öncelikle durumu değerlendiririz.

Göz Altı Torbaları Nedeni

Cilt fazlalığı ve hastamızın yaşı, tedavi planında oldukça etkilidir. Genç hastalarımızda cilt ile bir sorun olmadığında internal yöntem ile dışarıdan kesi olmadan dikişsiz tedavi uygulanmaktayız. Bahsine bu tedavi ile hastalarımız dikişsiz bir şekilde göz altı torbalarından kurtulmaktadırlar’ dedi. Bahsine sosyal medyalarına ulaşmak için tıklayın!

Göz altı torbaları neden olur?

Göz Altı Torbası Nasıl Geçer?

Daha ileri yaştaki hastalarda external tedavi yöntemi ile torbalardan kurtarırken cilt germe yüz germe tedavilerini de kombine olarak yapılabildiğini dile getiren Dr. Atabay, Kazansana “Kişiye göre estetik tasarım sayesinde kapak askı kasını da sağlamlaştırarak ileriye yönelik gözü koruma müdahaleleri de yapabilmekteyiz. Göz altı torba tedavileri çok özel tedavilerdir. Bahis forum siteleri‘ne ulaşmak için tıklayın!

Göz çevresi dokuları göz kasları, sinileri ve damarları tarafından karmaşık şekilde çevrilidir. Operasyon sırasında bayşanslı göze ve çevresine oldukça nazik davranılmalıdır. Kazansana Estetik amaçlı yapılan bir tedavi görme gibi önemli bir fonksiyonu olan gözümüze asla zarar vermemelidir” diye konuştu.

Kaynak: İHA