2019 Vakko Gelinlik Modelleri

Türkiye’nin en önemli giyim firmalarından Vakko 2019 Vakko Wedding gelinlik modellerini tanıttı. Her sene büyük merakla beklenen ve ünlü tasarımcıların elinden çıkan modeller, görkemli bir tanıtım gecesi ile tanıtıldı. Aralarında Elie Saab, Zuhair Murad ve Berta gibi tasarımcıların bulunduğu kreasyon büyük ilgi gördü. Geceye moda ve sosyete dünyası akın etti. Bir çok manken ve futbolcu sevgilileri bu gece için aylar öncesinden hazırlanmaya başlamışlardı bile. 

Ünlü Tasarımcıların Elinden Çıkma

Bu sene şık, rahat ve kendine güveni temsil eden kreasyon, ünlü mankenler eşliğinde tanıtıldı.  Aralarında Elie Saab, Zuhair Murad ve Berta gibi tasarımcı ve markaların bulunduğu Vakko Gelinlik bu seneye damgasını vuracağa benziyor.

Özellikle prenses tipi gelinlik modelleri ile büyük beğeni toplayan Vakko Wedding koleksiyonu, Moda camiyası tarafından geçer not aldı. Renkli ve güzel çiçeklerle beslenen aksesuarlar gelinliklere hoş bir hava katmış. Kadının cesur yönünü sonuna kadar vurgulamayı hedefleyen Vakko, tasarımcılara bu konuda yol göstermiş gibi gözüküyor.

2019 Vakko Gelinlik Modelleri