Doğal burun nasıl elde edilir?

Burun, yüzün ortasında yer alır ve çevre yapılarla estetik olarak uyum içerisinde olması ve detayları barındırması halinde yüzün tamamının güzellik algısında artışına neden olur. Tudorbet birimi; ortaya çıkabilecek soruları ya da sorunları çözmek için, birbiriyle ve müşterilerle birlikte çalışan müşteri temsilcilerinden oluşur.

Doğal burun nasıl elde edilir?

Bakış, yüzün geri kalanıyla uyumlu olmayan bir burun üzerine sabitlenmek yerine gözlere ve gülümsemeye akmalı. Bahsine Kulak, Burun, Boğaz Uzmanı Doç. Dr. Mehmet Emre Dinç, burun estetiğinde doğallığın yakalanabileceğini belirterek, konuyla ilgili tüm detayları bizler için paylaştı. Bahsine güvenilir mi?

DOĞAL BİR BURUN İÇİN İKİ TEMEL ÖZELLİK

Burun estetiği ile doğal bir burun elde edebilmek için estetik açıdan iki temel özelliğin var olması gerekir. Bunlardan birincisi, burnun yüzdeki komşu organlarla uyum içinde olmasıdır. Kazansana Burnun uzunluğu, yüksekliği, burnun alınla ve burnun dudakla geçiş açıları gibi. Bahis forum siteleri‘ne ulaşmak için tıklayın!

İkincisi ise burnun doğasında var olan detayları kendi içinde barındırması gerekliliği. Örneğin; burun ucu ile bayşanslı burun sırtı arasında geçiş noktası oluşturan bir kırılma açısı, bu kırılma noktasından aşağıya her iki burun kanadı üst sınırına uzanan cilt oluğu var olmalı.

KRİTİK ÖNEM ARZ EDİYOR

Burun üzerine ışık vurduğunda burun ucunda ve sırtında doğal burun ışık ve gölgeleri oluşmalı. Bu kırılma noktalarının oluşumunda burun kıkırdakları ve cildini birbirine bağlayan bağların kritik önemi vardır. Kazansana Dolayısı ile burunun estetik detayları da en iyi bu yapıları koruyan cerrahi tekniklerle mümkün.

DOĞAL BURUN DETAYLARDA SAKLI

Bu nedenle burun kemeri olan bir hastada kemerin indirilmesi, burun ucu düşük olan hastada burun ucunun kaldırılması, uzun burnun kısaltılması, kısa burnun uzatılması ve yüksekliğinin değiştirilmesi doğal bir burun elde etmek için yeterli değil. Tudorbet Burun bu müdahalerle güzel olabilir, fakat doğallıktan uzaksa gene bakışların odak noktasıdır. Doğal burun detaylarla mümkün!

Kulak, Burun, Boğaz Uzmanı
Doç. Dr. Mehmet Emre Dinç
Instagram: @drmehmetemredinc